Andělská komunikace

8. dubna 2009 v 7:14 | Pája |  Andělé
Já sama věřím že andělé jsou mezi námi a pomáhají nám.Sama jsem to jednou zkusila je o něco poprosit ono se mi to najednou splnilo.Já vím myslíte si že jsem vadná?že veřím na něco co není?!Ne, já věřím že jsou.Sama Jana a ještě jedna pani, který už je asi 29 tak obě říkaly že také věří a že se jim hodněkrát něco takového splnilo.Chce to jen pevné nervy a hlavně věřit.....
......
Anděl je s vámi stále. Má na starosti jen vás a jeho jedinou starostí je dovést vás k pochopení souvislostí a na tu vaši správnou cestu.

Ale představte si chvilku situaci, že vy byste stejně jako on měli někoho takto svěřeného. Byl by vaší jedinou pracovní náplní a vy vidíte, jak se trápí, cítí se sám, je nešťastný a vy přitom jste stále s ním a chcete mu pomoci, ale on si vás vůbec nevšímá. Vaši pomoc nechce. Takhle se často cítí váš anděl, pokud ho nezavoláte a o pomoc ho nepožádáte. Co byste pak dělali vy? Mohli byste se přetrhnout, abyste dokázali, že jste pro druhého co platní. Je to tak? A stejně reagují i oni, když si jich konečně začnete všímat a prosit je o pomoc.

Vůbec je nemusíte vidět. Stačí, když je v duchu budete žádat třeba i o maličkosti. A uvidíte, jaké zázraky dokážou. Nestyďte se je poprosit třeba o místo na parkovišti. Ale včas-oni musí mít chvilku na to, aby to mohli pro vás zařídit. Nebo je poproste, ať nemusíte stát frontu na poště ap. Můžete je samozřejmě žádat i o větší věci. Mohou vám pomoci najít pro vás vhodného partnera, práci atd...

Čím více trápení právě máte, tím víc andělů kolem vás a pro vás tady je. jen je o pomoc požádat. A největší zázraky se dějí, když svého anděla požádáte, aby pomohl někomu jinému. To dokáží i zachránit život! A nebojte se, že v tu chvíli na vás žádný nezbyde. Andělé dokážou být i na více místech najednou.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama